Kniha návštěv

Datum 20.01.2019
Vložil SAUŇÁCI
Titulek CHOVÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ

Zdravíme návštěvníky a pracovníky volarského bazénu a sauny. Jsme věrnými návštěvníky již od postavení bazénu a jsme konsternováni četbou negativních komentářů. Základem zdejší relaxace má být hygiena a dodržování zdejších pravidel, aby jsme si to vždy všichni návštěvníci užili a nikdo neobtěžoval jeho chováním ostatní. Každý návštěvník by měl začít sám u sebe a pokud někdo nemá základní hygienické návyky z domova a sportovního ducha, tak se musí podřídit zdejšímu řádu, protože pokud např. do sauny přijde někdo neumytý, tak jeho tělesný zápach narušuje relaxaci všem ostatním.
Staří saunaři nás učili:
1) Než někam vlezu, tak se umýt nahý mýdlem a utřít do sucha.
2) V sauně si dát pod sebe suchý ručník, nebo prostěradlo, protože někteří návštěvníci používají jeden universální ručník na všechno a to je nechutné.
3) Před skokem do bazénku opláchnout vodu, která je zde přímo po cestě od sauny do bazénku.
Zažíváme zde neustále časté nedodržování těchto základních pravidel a pokud je nějaký návštěvník oprávněně upozorněn pracovníky bazénu, tak jsou někteří ještě dotčeni. Myslíme si, že pokud se budeme starat každý o své věci, tak bude o vše postaráno, nikdo nebude nikoho obtěžovat a budeme si užívat super relaxační zážitky.

Datum 20.01.2019
Vložil Ing Marek Eiderna a spol.
Titulek Pochvala

Vážení návštěvníci volarského bazénu!
Překvapily nás některé reakce návštěvníků, které jsme si zde přečetli. Chodíme na plavecký bazén 19 let. Zažili jsme když ještě fungovalo občerstvení.Bylo to příjemné, že se mohl člověk občerstvit a vychladnout, než vyšel v zimě do mrazu. Škoda, že občerstvení zatím nefunguje. Jsme rádi, že bazén po dlouhé době je opět v provozu.Je opravdu nádherný.Velice jsme uvítali přístup do vody pro méně mobilní lidi.Dříve nám vstup a výstup z bazénu dělal problém.Odrazovalo to více lidí.
Nechápeme negativní odezvy některých návštěvníků. My jsme byli a jsme se vším nadmíru spokojeni.Někteří návštěvníci si pletou plavecký bazén s aquacentrem. Tento bazén se jmenuje plavecký, je určen tedy hlavně k plavání a k výcviku dětí. To, že je tam vířivka bereme jako bonus.Neznamená to že je to bazének pro dětské dovádění.Lidé tam chodí proto aby si užili masáž, klid, pohodu a hlavně relaxaci.
Co se týká personálu, nikdy jsme neměli sebemenší problém.Všichni byli příjemní, vstřícní a ochotní. To, že plavčík občas zakročí, někoho usměrní v jeho chování, je v naprostém pořádku.Od toho tam je!!!Má velkou zodpovědnost za všechny návštěvníky a hlavně děti.Ty se někdy rozdovádí a neznají míru.To víme z vlastní zkušenosti, skákaly by lidem na hlavu a kopaly je do břicha.Tím pádem hrozí spousta úrazů.
Jezdíme léta do termálních lázní. Tam plavčíci neustále pískají a dokonce neukázněné děti i dospělé z bazénů nekompromisně vyloučí.V každém takovém zařízení platí určitý řád a ten se musí chtě nechtě dodržovat.
Přejeme všem návštěvníkům příjemné a klidné využití bazénu.Každé město ho nemá - měli bychom si toho vážit.
Ing. Marek Eiderna
Alice Dubědová
Manželé Radmila a Jiří Hájkovi z Bělé u Nové Pece

Datum 16.01.2019
Vložil Plovajzník
Titulek Doporučení k návštěvě

Jako znalý místního bazénu jsou hlavní dvě věci...
1. Opravdu si neplést plavecký bazén a aquapark.
2. Chtělo by to u některých trochu zdravého rozumu a soudnosti.

Vzhledem k tomu, že většina lidí jde na plavecký bazén hlavně "plavat", uvedené nesmysly vůbec neregistruje. Startovací bloky jsou zde zejména pro závody a jiné podobné potřeby a i před rekonstrukcí bylo o domluvě, zda se může z nejbližšího bloku k plavčíkovi skákat pro "zábavu". Do vířivky jde člověk relaxovat a nečeká zde potápějící se děti, nicméně zákaz potápění je uveden na ceduli u vířivky a tím je pro inteligentní jedince vše jasné, regulaci teploty ani komentovat nebudu...půjčování plaveckých potřeb je spíše jen nedořešeno, protože ne vše, je majetkem plaveckého bazénu a proto nelze věc půjčit, nic víc, žádný záměr neuspokojit návštěvníka. Za poslední, plavčík je zde z nějakého důvodu...někteří zde by se měli omýt vlažnó vodó a otřít froté ručníkem ;) Vy všichni normálně myslící si návštěvu užijete!


Datum 16.01.2019
Vložil Jarda Prachatice
Titulek Spokojenost

Dnes jsem navštívil bazén a super.Krásně jsem si zaplaval,teplota vody v bazénu a vzduchu byla akorát.Zaměstnanci a plavčík v pohodě.Prijemny a mýlí lidé.To co tu někdo píše je na pováženou.Stačí se chovat jako průměrně cvičený Foxteriér a není žádný problém.

Datum 15.01.2019
Vložil Lenka Mustacová
Titulek Plavčice- zaměstnanec

Naši drazí návštěvníci, obracím se na vás, za celý personál paveckého bazénu. K návštěvníkům se chováme vždy slušně a vstřícně. Dbáme na bezpečnost návštěvníků, což je mimo jiné i naše pracovní náplň.To, co se poslední dobou objevilo v komentářích k bazénu, se nezakládá na pravdě.Jsou zde komentářě, které se nás snaží pošpinit, urážet a napadat. Např. kopretina pes. Upozorňuji vás, že pokud to bude nadále pokračovat, předáme vše k prošetření Policii ČR (trestní oznámení pro urážku na cti).
My Volarští víme, že je to vše cílené. Smutné však je, když si tyto připomínky přečtou cizí lidé a hned si udělají obrázek. To si ten místní pisálek zdřejmě neuvědomuje, je to i jeho vizitka.
Věřte, že i přes tato úskalí, se budeme snažit přenést s nadhledem a úsměvem na rtech . Těšíme se na vás, personál bazénu

Datum 14.01.2019
Vložil Vpk
Titulek Relax na jedničku

Musím oponovat předchozím negativním příspěvkům. Dnes jsem se zúčastnila vodního aerobicu a byl to opravdu příjemný relax, pravda trochu jsem se zapotila :))) ale to k tomu patří. Příjemná obsluha, ani s ostatními zaměstnanci jsem nikdy neměla problém a nikdy jsem si nevšimla něčeho divného vůči návštěvníkům a to sem jezdíme často i s dětmi. Spíše by bylo na místě, aby si hnidopichové a uštěpační návštěvníci uvědomili, že se jedná hlavně o jejich bezpečnost a neviděli v tom šikanu ze strany personálu. Takže to shrnu za nás je to tu vždy na jedničku!!!

Datum 14.01.2019
Vložil Kopretina pes
Titulek no tak to ne

Dnes jsem navštívil jako hotelový host váš bazén. No, ale již za svůj pobyt sem nikdy nepůjdem. Na to, aby na nás někdo řval, že máme být a támhle, a že zde není půjčovna pomůcek k plavání a že si je máme koupit tak to ne. Vrchol byl, když jsme s kamarádkou šli do vířivky a ptali se zda by nebyla možno trochu přidat na teple, tak vyšší blondýna na nás začala ječet, že co by jsme ještě chtěli a že když se nám to nelíbí tak ať si jedeme někam do welnes. No tak to tedy ne, k vám do bazénu již nikdy.

Datum 14.01.2019
Vložil Aneta
Titulek Re: no tak to ne

Dobrý den, musím se zastat personálu... dnes sloužím já a nemohu souhlasit s tím co se tady píše.... zřejmě jste si spletli datum návštěvy, protože já osobně jsem dnes s nikým nemluvila na téma nízké teploty výřivky apod a už vůbec ne, že bych na někoho byla nepříjemná nebo, že by si někdo stěžoval.... Jsme tu pro návštěvníky a snažíme se dělat maximum pro spokojenost všech... Poslední poznámka k teplotě výřivky, tu bohužel plavčík neovlivní...

Datum 14.01.2019
Vložil Lukáš
Titulek Dotaz

Dobrý den, plánujete přijímat kartu Multisport? Děkuji a přeji hezký den

Datum 13.01.2019
Vložil Josef Koubek
Titulek strašný přístup personálu

Bazén po rekonstrukci pěkný, vířivka by mohla být teplější....

ovšem odrazující je přístup zaměstnanců k lidem který je horší než na bodu mrazu, umí to zkazit náladu až tak že Volary už nikdy více.

 

Kontakt

Plavecký bazén Volary

bazenvolary@mestovolary.cz

Správa sportovních zařízení Volary
Mlýnská 334
384 51 Volary

388 333 009 - pokladna
739 781 090 - ředitelka SSZ Volary

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode