Kniha návštěv

Datum 27.10.2018
Vložil pavla nováková
Titulek Velmi pěkný relax

Dobrý den, absolutní spokojenost s celým areálem, velký bonus teplá vířivka a venkovní sauny. Vše za velmi přijatelnou cenu. Dostatek lehátek na odpočívání.

Datum 26.10.2018
Vložil Zuzana Beranová
Titulek spokojenost

První naše návštěva po rekonstrukci bazénu. Za nás velká spokojenost.
Ceny vstupného přijatelné, prostředí příjemné. Výřivka je velké plus

Datum 30.09.2018
Vložil Lenka
Titulek Pro bezpečnost a pohodu návštěvníků

Dětské brouzdaliště pro děti od 1-6 roků. Ano, skákání je po souhlasu plavčíka, zodpovídá za bezpečnost návštěvníků a pokud vyhodnotí neskákat, tak se neskáče! Neplést si startovací bloky se skokanským prknem. Ve výřivce se sedí a relaxuje a ne, že budou potápějící se děti obtěžovat ostatní návštěvníky. A hlavně, ve vyřivce jsou poměrně silné trysky, které by mohli dítěti poškodit ušní bubínky. A to nemluvím o tom, že když se dítě potopí a zajede pod lavice, na kterých se sedí, může zazmatkoval a utopit se. To zřejmě rodičům nedochází, jaká jsou rizika.
Bazén rád jistě přivítá ukázněné a slušné návštěvníky a hulváti a lidé bez slušného vychování ať si jezdí obtěžovat jinam.

Datum 19.09.2018
Vložil Jukl
Titulek Plavčík

Plavčík je v bazénu od toho aby tam hlídal. Také za to má zodpovědnost. V bazénu se obvykle plave pro zdraví. Na skákání a potápění jeďte do aquacentra nebo na koupaliště.

Datum 07.09.2018
Vložil Lenka Havelková
Titulek Strašné!!!

bazén opravený pěkně,ale děti od 4 tam nemají co dělat,z dětského bazénku-který je úplně na prd je vyhodí ,když chtěli kluci alspon skákat,tak jim to zakázali,potápět ve výřivce jim taky zakázala.Katastrofa,plavčice jako stráž v base,když jsme po 10 min.odešli,tak nám ani nevrátili vstupné-že jsme se sprchovali.Strašné,jsme místní a budeme jezdit do Horaždovic nebo do Něměcka.Ostuda a prý sportem ku zdraví,ale nejspíš jen pro dospělé,kteří budou plavat tam a sem.

Datum 11.10.2018
Vložil Adam
Titulek Re: Strašné!!!

Paní Havelková, hezkou reklamu jste si udělala :o). Název areálu zní - Plavecký bazén Volary. Už z toho názvu jde usoudit, že se nejedná o zábavné centrum pro děti, ale místo kde si můžete zaplavat a odpočinout po náročné práci.
S pozdravem
Adam

Datum 26.10.2018
Vložil Zuzana Beranová
Titulek Re: Strašné!!!

Od kdy se ve výřivce potápí ??

 

Kontakt

Plavecký bazén Volary

bazenvolary@mestovolary.cz

Správa sportovních zařízení Volary
Mlýnská 334
384 51 Volary

388 333 009 - pokladna
739 781 090 - ředitelka SSZ Volary

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode